5 minuten lezen

''We zijn strategisch sterk, hebben technische capaciteit maar zijn ook creatief''

“Geen dag is hetzelfde en de learning curve is steil bij Deloitte Digital”, vertellen Luuk Jacobs en Charlotte Vollebregt. Beiden werken ze nu een aantal maanden als Business Analyst bij het Digital Customer-team binnen Deloitte Digital. “Het is ongelooflijk om te zien hoe snel je gespecialiseerd kunt raken in iets waar je eerst nog bijna niets vanaf wist.”

[Draft Header 1]

[Draft Header 1]

Werken met technologie Luuk Jacobs (24) startte in december vorig jaar zijn carrière bij Deloitte. “Tijdens mijn master Business Administration aan de UvA werkte ik bij een kleine start-up met CRM-systemen. Ik ontwikkelde daar mijn voorliefde voor technische systemen en het verbeteren van digitale processen die bedrijven vooruit kunnen helpen. Per toeval kwam vervolgens Deloitte op mijn pad en dat klikte direct. Al moet ik wel zeggen dat ik bevooroordeeld was, ook mijn vader had zijn eerste baan bij Deloitte en hij sprak er altijd heel positief over. Tijdens mijn sollicitatie verliep het contact heel soepel en de opdrachten spraken me erg aan. Ik was er dan ook echt op gebrand om aangenomen te worden.” Ook Charlotte Vollebregt (25) koos heel bewust voor een eerste baan bij Deloitte. “Ik was bij een inhousedag op het Amsterdamse Deloitte-kantoor The Edge tijdens mijn master Media & Business aan Erasmus Universiteit. En dat maakte veel indruk! Het kantoor was inspirerend maar de mensen al helemaal. Iedereen ging sociaal, open en informeel met elkaar om en het bleek erg makkelijk om een connectie met iemand te maken. Een prettige werkcultuur. Toen ik de vacature voor Consultant Digital Customer voorbij zag komen, twijfelde ik dan ook geen seconde. De combinatie van kennis van sales- en serviceprocessen, affiniteit met technologie en passie voor digitalisering was me op het lijf geschreven. In februari dit jaar ben ik gestart.”

[Draft Header 2]

[Draft Header 2]

Blije gebruikers Luuk heeft inmiddels ervaring met twee klantprojecten. “In mijn eerste project heb ik meegewerkt aan het ontwikkelen van een state-of-the-art digital human, een chatbot die eruit ziet en communiceert als een mens. Deze chatbot helpt de medewerkers van een grote zorgorganisatie nu bij het werken met een nieuw roostersysteem. Een interessant project om te doen natuurlijk. De zorg is een sector waarin de digitaliseringsslag nog flinke stappen kan maken. Ik draag daar graag een steentje aan bij. Vandaar dat mijn tweede project ook zorggerelateerd is, maar dan met de implementatie van Salesforce. Het systeem helpt zorgafdelingen beter samen te werken en het is onder andere onze taak om gebruikers daarin te begeleiden. Dat contact vind ik erg leuk en het is geweldig om te zien hoe blij gebruikers worden wanneer een nieuw systeem hun werk administratief minder zwaar maakt.”

[Draft Header 3]

[Draft Header 3]

Evenementen en proposals Charlotte is pas deze week begonnen op haar eerste klantproject. “Maar dat betekent niet dat de eerste paar maanden niet leerzaam waren. Ik heb meegeholpen met het organiseren van grote virtuele events met onze Salesforce-partners. Een mooie manier om veel mensen te leren kennen, iets waar ik altijd veel energie uit haal. Ook heb ik meegewerkt aan het opstellen van proposals. Zo was er een klantvraag van een groot schoenenmerk dat een strategie wilde ontwikkelen voor klantloyaliteit. Een opdracht die zowel ons team, Digital Customer, als onze andere teams Advertising, Marketing & Commerce en Customer Strategy & Applied Design raakte. Vandaar dat we toen gezamenlijk een proposal hebben opgesteld, waarmee we uiteindelijk ook de opdracht hebben ontvangen. Leuk om die samenwerking mee te maken en leerzaam om te doen.”

[Draft Header 4]

[Draft Header 4]

Doorgroeien bij Deloitte Zowel Charlotte als Luuk vinden de doorgroeimogelijkheden bij Deloitte erg belangrijk. Luuk: “Het is prettig om ergens naartoe te werken zodat je perspectief hebt naar de toekomst. Bij Deloitte is ontzettend veel mogelijk. Van interne trainingen die iedereen volgt tot opleidingen die jij zelf kiest. Iedereen bewandelt een ander pad en jij kiest zelf wat jouw pad is. Daar ontvang je dan alle steun bij.” “Ik vind het belangrijk om mezelf telkens een niveau hoger te tillen”, vult Charlotte aan. “Gelukkig sta je bij Deloitte nooit stil. Iedereen heeft een coach die eens per twee weken bij je incheckt. Samen bepaal je waar je naartoe wilt en schrijf je je pad uit. Welke trainingen wil je doen en hoe vind je het gaan? Een prettige ondersteuning.'' En het team? “Ons team is zeer divers en internationaal”, vertelt Luuk. “Iedereen heeft een eigen persoonlijkheid en dat brengt een leuke dynamiek met zich mee. De diversiteit sluit ook goed aan bij ons werk vol innovatie en creativiteit.” “Deloitte Digital wordt weleens gekscherend de unicorns & rainbows-afdeling genoemd”, lacht Charlotte. “Alles kan en alles is leuk hier. We zijn strategisch sterk, hebben technische capaciteit maar zijn ook creatief. Het is een groep inspirerende mensen die met veel plezier goed werk verrichten. Om onze creativiteit te voeden heeft Deloitte Digital ook een eigen kantoor: The Garage, een creative hub dichtbij The Edge. Het is een prachtige oude Citroën-garage omgebouwd tot kantoor. Een mooi privilege om daar te mogen zitten.”

[Draft Header 5]

[Draft Header 5]

CHOOSE YOUR IMPACT Jouw expertise deel je met de 1500 collega’s van onze afdeling Technology & Transformation. Binnen deze afdeling staan innovatie en persoonlijke ontwikkeling hoog in het vaandel. Bekijk alle Finance Transformation vacatures [https://werkenbijdeloitte.nl/vacatures/technology-transformation/244-finance-transformation] en koppel jouw toekomst aan Deloitte. Bekijk alle Finance Transformation vacatures [https://werkenbijdeloitte.nl/vacatures/technology-transformation/244-finance-transformation]
5 minuten lezen

''De drive om financial crime op te willen lossen is wat ons bindt''

Connect your future to deloitte